Rychlý a efektivní úklid podlahy bez použití kbelíku! Otestovali jsme Vileda 1.2 Spray Max mop 

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotili
5
10x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2022
do 18. 5. 2022


Tento produkt jsme již otestovali a posbírali na něj spoustu recenzí, které najdete níže. Pokud vás ale zajímá ještě více informací, přečtěte si podrobnou recenzi na Heureka.cz.


Plochý mop Vileda 1.2 Spray Max  

Otestujte s námi plochý mop s oboustrannou mycí hlavicírozprašovačem a velkou nádržkou pro rychlý a efektivní úklid vašich podlah, který šetří váš čas.  

  • Naplňte vodou a malým množstvím vašeho běžného čisticího prostředku.
  • Díky oboustrannému otočnému mycímu návleku dokáže umýt dvojnásobnou plochu oproti mopu 1.2 Spray.
  • Nádržka je odnímatelná s objemem 500 ml. Náhrada se ždíme ručně.
  • Náhradu je možné zakoupit samostatně – 1.2 Spray Max náhrada.
  • Rozměr hlavice: 36 × 14 cm.
  • Vhodný pro všechny typy tvrdých podlah.
  • Technologie mikrovláken vyvinutá Viledou zajišťuje, že z mopu není nutné vyždímat přebytečnou vodu, protože rozprašovací tryska uvolňuje správné množství kapaliny pro vaše podlahy. 
  • Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.
  • Složení mycího návleku: 88% polyester, 12% polyamid.
  • Plochý mop Vileda 1.2 Spray Max odstraní více než 99% bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
14
avatar
Žaneta
Moje zkušenost je naprosto úžasná! Hledala jsem dlouho mop u kterého si nemusím namáčet ruce a tenhle moc je opravdu Top! Mop je lehký a snadno se s ním manipuluje. Má otočnou hlavici, takže se dostanete téměř všude. S mopem od Viledy mě uklízení konečně baví!
klad Lehký
klad Praktický
klad Snadná manipulace
klad Skladný
avatar
Monika
* Lehké hmotností, snadné na používání - velmi příjemná manipulace. * Výhodou je, že se nemusí tahat kýbl s vodou, ale na druhou stranu zase podlahu myjete pořád jedním hadrem. * Asi lepší pro úklid menších prostor než velkých ploch - do menších bytů, máme karavan, takže tam je to úplně skvělé - rychlé na ovládání, bez tahání kýblů a spotřeby vody.
klad Lehké hmotností, snadné na používání - velmi příjemná manipulace.
klad Výhodou je, že se nemusí tahat kýbl s vodou
klad Skvělé na úklid menších prostor - karavan, chata, menší byt než velké obytné plochy
klad podlahu myjete pořád jedním hadrem, někomu to může vadit, i když výrobce uvádí, že i přesto zabije všechny bakterie :-)
avatar
Taťána
Vileda 1.2 Spray mop BOX je pohodlný, rychlý a dobře skladovatelný. Mám zkušenosti i s používáním Viledy ultramax XL, v porovnání výkonu versus ceny bych přece jen dala přednost klasické Viledě s kbelíkem a s možností vymáchání a vyždímání mopu. Tento mop se hodí na menší plochy, kde může být připraven k okamžitému použití
klad podlahu dobře umyje
klad připravenost, rychlost užití
klad dobrá manipulace
klad vhodné pouze k užití pro menší prostory
klad při rozstřikování občasné potřísnění stěny nebo nábytku
avatar
Anežka
Snadná manipulace, skladný, rychlé použití, není potřeba při vytírání bytu kýbl a spoustu vody. Šetří čas i peníze za několik litrů vody. Velká nádobka, pratelný potah a kvalitní. Nezabírá téměř žádné místo. Využívám denně na setření podlahy. Dřevěná podlaha není zbytečně moc nasáklá vodou.
klad Skladnost
klad Jednoduchost
klad Nic
avatar
Nikola
Tak za mě jedna s hvězdičkou. Mop se suprově ovládá, lehce se s ním zatáčí, je lehký. Není to sice na úklid celého domu, ale na rychlé setření je to úplně super, když mi dcery vylijí pití, hned je připraven k použití, naliji do nádržky vodu se saponátem a během pár minut to mám vytřené díky oboustrannému návleku. Také je krásně skladný, takže ušetří místo. Takže doporučuji.
klad Lehký
klad Skladný
klad Barva
klad Rychlé použití
klad Oboustranný návlek
klad Mohla by být trochu větší nádržka
příloha
avatar
Kateřina
Nejprve mě překvapilo, jak to bylo zabalený bez krabice. Potom svoji lehkostí. Ze to není zbytečně těžký. A pak, když jsem to vyzkoušela, tak super. Nemusím nikde tahat kýbl, takže pro mě úplně ideální řešení pro vytírání. Ušetří se při tom hodně vody. V tomhle je to bomba. Jen ten hadřík se musí pořád drhnout. Myji ho v ruce, jelikož to používám často. Klidně bych k tomu uvítala ještě jeden náhradní na střídání.
klad Že se nemusí používat kybl
klad Lehkost
klad Efektivnost
klad Dobrý nápad
klad Časté mytí v ruce
příloha příloha příloha
avatar
Pavlína
Mop Vileda se ovládá úplně snadně a je perfektní, že nezabere tolik místa. zásobník na saponát je perfektní a použítí je rychlé a snadné, žádné přebytečné kyblíky jako jsem dosud používala. Doporučuji a jsem moc spokojená a žádné zápory jsem nenašla.
klad Skladnost
klad Rychlost
klad Použití bez kyblíku
příloha
avatar
Kristýna
Už dlouho jsem po něm pokukovala a teď už vím i proč. Opravdu skvělý pomocník při rychlém úklidu, nádobka na prostředek s vodou je dostatečná, mě vyšla na celý dům a ještě tam trochu zůstalo. Návlek se snadno sundává i navléká. Z jedné strany je suchý zip, který se nerozlepí. Jsem moc spokojená a určitě budu doporučovat ??
klad Praktičnost
klad Velikost nádobky
klad Jednoduché dávání nádobky do mopu
klad Mop je použitelný z obou stran
klad Lehké vyprání návleku
avatar
Gabriela
Tento mop jsem měla možnost otestovat. Byla jsem s ním v celku spokojená. Práce s ním je jednoduchá a rychlá. Krásné vytre i rohy, díky tomu, že je otočný. Hodně se mi líbí, že není potřeba tahat těžký kýbl s vodou. Jediná škoda, že k mopu není i náhradní návlek, ale dá se dokoupit.
klad Jednoduchý
klad Praktický
klad Vytre rohy
klad Není potřeba kýbl
klad Není náhradní návlek
příloha
avatar
Marina
S tímhle mopem jsem opravdu spokojená. Dostal se přesně tam, kam jsem potřebovala, skvěle se ovládá, neklouže z rukou. Velké plus je také ideálně veliká nádržka, na byt se vším všudy mi vyzbyla a ještě zůstalo. Také je skladná, nezabírá tolik místa a opravdu snadně se s ním zachází.
klad dostane se všude
klad snadné sundávání návleku
klad lehké zacházení
klad velká nádržka
avatar
Michaela
Tenhle pomocník mi v domácnosti chyběl. Mám s ním mnohem rychleji vytřeno než s klasickým mopem a kbelíkem. Je lehký, ale přitom má pevnou konstrukci. Snadno se ovládá, velikostně se vejde i pod sedačku. Není větší než koště, takže se i snadno skladuje a nezabírá místo.
klad snadná manipulace
klad ideální velikost nádržky
klad pratelný hadr
klad náhradní jsou snadno dostupné
klad nádržka šla na poprvé ztuha
klad musíte myslet na sklon, když chcete sříkat, abyste si nepotříkali zeď
avatar
Anna
Snadno použitelný (i pro starší lidi), velmi skladný, vždy po ruce. Stačí naplnit nádobku vodou, přidat jakýkoliv prostředek na podlahy a můžeme použít. Jednoduše pratelný návlek. Mop je velmi lehký, dobře se skladuje a tak je vždy po ruce. Kupuji další pro celou rodinu.
klad Vždy připraven
klad Snadná manipulace
klad Lehoučký mop
avatar
Helena
Tento mop,jak ho dovezli jsme ihned vyzkoušeli.Je skvělý.Velmi lehká manipulace,vruce je také lehký.Uklízení podlahy je rychlé a snadné.Ničí přes 99% baktérií,což oceňuji,protože máme doma dvě malé děti.Velmi dobře se skladuje,tak ho máme pořád po ruce.
klad Lehký v ruce
klad snadná manipulace a uklízení
klad rychlé použití
klad snadná skladnost
avatar
Veronika
Mop Vileda 1.2 Spray Max mě velmi mile překvapil. Hlavně snadnou použitelností. Jednoduše se nádržka naplní přípravkem na podlahy a dolije vodou, podlaha je čistá a beze skvrn. Nepotřebuji nic ždímat, nemusím přemýšlet, na jakou podlahu ji použiji a zbaví podlahy 99 % bakterií, což je v případě, když máte děti, úžasné. Všem ženám vřele doporučuji!
klad Snadná ovladatelnost
klad Bez ždímání
klad Likviduje bakterie
klad Bez vad
příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel